Hakkımızda

Firmamız 2001 yılı itibariyle Görkem Hediyelik Eşya olarak ticari faaliyetine başlamıştır, günümüze kadar süregelen zaman zarfında özellikle gümüş ağırlıklı olmak üzere faaliyetine devam ederek ikinci bir sınıf olarak da doğal taş alanında Kayseri’de bulunmayan değerli ve yarı değerli taşların doğrudan satışı ve bu taşlardan üretilmiş takıların müşteriye sunumunu üstlenmiştir.

 

Doğrudan Ürün satışı ile beraber 2008 yılından itibaren halen yayında olan www.gorkemhediyelik.com.tr internet adresi ile müşterilerimize ürünlerimiz ve doğal taşlar ile ilgili bilgileri vermekteyiz. Hizmet noktasında Gözlük Tamiri konusunda Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmış bulunmaktayız.

 

Gözlük Tamirine yönelik teknik bilgileri www.gozlukhastanesi.net adresine taşımış ve buradan vatandaşlarımıza yardım ederek onlara gözlüklerinin bakımı ve kontrollerine yönelik bilgiler sunmaktayız.

 

2014 yılı ile birlikte ürünlerimizi www.gorkemlihediyelik.com adresi üzerinden Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, Havale, Paypal gibi ödeme yöntemleri ile alabileceğiniz E-Ticaret sitemizi yayına geçirmiş bulunmaktayız.

 

Firmamız Yıllardır ticaret alanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışması nedeniyle referans noktasında tereddüttü olmayan, güvenilir, dürüst ve yenilikçidir. Her türlü bilgi için bize doğrudan 0352 2312860 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.